RK Geofol uvedl nový produkt GEOFOLHOME na trh

RK Geofol uvedl nový produkt GEOFOLHOME na trh12.6.2020

GEOFOLHOME geotextílie jsou balené ve fólii každá role samostatně se štítkem vždy šíře pro zákazníka je 1 m, šíře 2 m je složena na šíři 1 m jako polorukáv – výhoda pro zákazníka při přepravě.

 

Netkané geotextilie GEOFOLHOME vykazují vysoké tažnosti, díky nimž výrobky snáze odolají působení násypového kameniva protlačovaného do měkkého podloží tvořeného jemnozrnnou zeminou.


FILTRACE
Zajišťuje průtok kapalin skrz geotextilii mezi přilehlými vrstvami konstrukce a zároveň zamezuje průchodu jemných částic.


SEPARACE
Geotextilie v konstrukci zabraňuje smísení jednotlivých vrstev (zemina, násyp), které odděluje. Jednotlivé vrstvy si tak dlouhodobě uchovávají své návrhové vlastnosti.


POUŽITÍ DO DRENÁŽÍ
Výrobek je vhodný pro použití v drenážních systémech, kde uplatní výše uvedenou filtrační a separační funkci. Konkrétně zamezí pronikání částic okolní zeminy, která tvoří výkop drenáže, skrz geotextilii a jejich vplavování do štěrkového obsypu a následně do drenážního potrubí.


ODOLNOST A TRVANLIVOST
Geotextilie by měla být zakryta co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů od položení, což zajistí ochranu před UV zářením. Předpokládaná trvanlivost výrobku je 50 let v přírodních zeminách s hodnotou 4 ≤ pH ≤ 9 a při teplotách zeminy ≤ 25°C.

Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky nebo e-mailem
Geomříže
Mříže do asfaltu
Geotextilie
Netkané geotextilie, tkané geotextilie
Nahoru